Partners IJB

De IJsselbiënnale wordt georganiseerd door stichting IJsselbiënnale en is een initiatief van Kunstenlab.

Stichting IJsselbiënnale werkt nauw samen met ruim 70 partners uit Oost-Nederland vanuit landschap, ruimtelijke ordening, overheden, Hanzesteden, cultuur, erfgoed en meer.


Provincies:    


Waterschappen:


Gemeenten:


Sponsoren:


Fondsen:


Locatie sponsoren:

Marieke de Jong: Kunstcommissie Doesburg, Claus Aannemingsmaatschappij b.v., (Doesburg), Ubbink b.v., Grondverzetbedrijf J.W.J. Derksen v.o.f. (Doesburg), Martin Beijer, Gemeente Doesburg en Waterschap Rijn en IJssel

Levi van Veluw: LOC 17 BV en Gemeente Doesburg

Benjamin Bergmann: Familie Breukink en Gemeente Doesburg

Jasper Niens: Familie Garritsen, Familie Van den Berg, Villa Merkel, Galerien der Stadt Esslingen am Neckar. Het werk is gerealiseerd voor 'GOOD SPACE - Political, Aesthetic and Urban Spaces'. Gemeente Bronckhorst

Kathrin Schlegel: Gemeente Rheden en Combinatie BAM Infra / Van den Herik Twentekanalen

Peter de Cupere: Gemeente Brummen

Paolo Grassino: Familie Beker, Zorgboerderij Cortenoever, Gemeente Brummen, Rotra - leading logistics en Rijkswaterstaat

Peter Ojstersek: Gemeente Zutphen en Svensson

Bouke Groen: Waterschap Rijn en IJssel, Gemeente Zutphen, Bussel Engineering, Posseth Montage, Pyrasied Xtreme Acrylic en Heijmans 

Jeroen van Westen en Curdin Tones: Terra Green Combination, Studio KosterVanLienen, Trumpett Design, Gemeente Zutphen, Hofmeijer Civiel- en Cultuurtechniek B.V., Advanta seed solutions en Morsink Constructie 

Spacecowboys: Waterschap Vallei en Veluwe, Gemeente Voorst en Rijkswaterstaat

Robbert van der Horst: Stageco en Gemeente Lochem

John Bijnens: CleantechRegio en Gemeente Deventer

Atelier Veldwerk: Adviescommissie Kunst en Openbare Ruimte Deventer, Sandton IJsselhotel, Gemeente Deventer, Stichting IJssellandschap en Rijkswaterstaat

Groenewoud/Buij: AiR Stobbenweerd, Gemeente Deventer en Rijkswaterstaat

Aeneas Wilder: Stichting IJssellandschap en Gemeente Olst-Wijhe

Observatorium: Familie Hassink, Gemeente Epe, LandRaad Advies en Taxatie en Bemiddeling

Nathalie Bruys: Staatsbosbeheer en Gemeente Olst-Wijhe

Maze de Boer: Familie Kraaijenbrink, Gemeente Heerde, Pieter Pollemans, Grip on Water, Waterschap Vallei & Veluwe, Waterschap Rijn & IJssel, De Kleine Naald en Rijkswaterstaat 

Paul de Kort: Familie Luchtenbelt, Gemeente Heerde, Waterschap Vallei & Veluwe en Rijkswaterstaat 

Anne ten Ham: Gemeente Hattem en Waterschap Vallei & Veluwe 

Janina Schipper: Vadesto, Gemeente Hattem en Geldersch Landschap & Kastelen

Tanja Smeets: Familie Groten, Gemeente Zwolle en Rijkswaterstaat

Paul Segers: ENGIE, Gemeente Zwolle en Waterschap Drents Overijsselse Delta

Lobke Meekes: Jansen Steeds Voorwaarts, Dirk Wijers, Van der Velde B.V., Rederij Thuishaven, V.O.F Schuitema, Stichting Voetveer Veessen Fortmond, Wijhese Veer en Gemeente Zwolle

Arjen Boerstra: Gemeente Kampen, Cultuurfonds Kampen, Stedelijk Museum Zwolle en Stedelijk Museum Kampen 

Overnachtingen kunstenaars: Oosterkim

Sponsoren lokaalprogramma